viva barca
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NO to możemy świętować ! visca el barca! nie wchodzcie na strone realu . bądżcie w tej chwili tu z nami. kibice barcy oczywiście
0
Do rm 77. po co wchodzisz na stronę barcy? i pierdol... 3 po 3? został ci juz tylko płacz. ROnaldo w tamtym sezonie grał dobrze. Ale w tym co prezentuje? złota piłka to są indywidualności ale wy tego nigdy nie zrozumiecie. postawcie ołtarz przed panem bogiem i spytajcie czemu narodził sie w tych czasach Leo?
0
Wielkie brawa dla Leo . Najlepszy piłkarz chociaż wydaje mi się , a wręcz jestem pewny że iniesta powinien być drugi. Ci kibice realu nie chce ich obrażać ale są tacy sami jak ten cały ronaldo. pozdrowienia dla fanów barcy. Zawsze razem !!!