0

NO to możemy świętować ! visca el barca! nie wchodzcie na strone realu . bądżcie w tej chwili tu z nami. kibice barcy oczywiście

0

Do rm 77. po co wchodzisz na stronę barcy? i pierdol... 3 po 3? został ci juz tylko płacz. ROnaldo w tamtym sezonie grał dobrze. Ale w tym co prezentuje? złota piłka to są indywidualności ale wy tego nigdy nie zrozumiecie. postawcie ołtarz przed panem bogiem i spytajcie czemu narodził sie w tych czasach Leo?

0

Wielkie brawa dla Leo . Najlepszy piłkarz chociaż wydaje mi się , a wręcz jestem pewny że iniesta powinien być drugi. Ci kibice realu nie chce ich obrażać ale są tacy sami jak ten cały ronaldo. pozdrowienia dla fanów barcy. Zawsze razem !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?